náměstí Krále Jiřího 100, 679 72 Kunštát

O NÁS

O NÁS

Vážení hosté, vítejte v našem rodinném hostinci, který je hned po kostele druhou dominantou náměstí Krále Jiřího v Kunštátě a pyšní se historií psanou od roku 1616. Interiér hostince jsme zařídili podle dochovaných fotografií z období první republiky.

Kromě pětapadesáti míst v samotném hostinci můžete využít oddělený salonek s krbem pro rodinné oslavy, setkání spolužáků, pohřební hostiny a podobné příležitosti, a v letním období také venkovní zahrádku ve dvoře, kde se dají zaparkovat jízdní kola.

V nabídce jídel, která není příliš rozsáhlá, ale zato ji několikrát ročně upravujeme, se snažíme využívat sezonní a snadno dostupné suroviny. V kuchyni se držíme hesla, že kuchař má především vařit, a ne rozmrazovat polotovary a používat náhražky. Vývary proto děláme z masa, kostí a zeleniny, vaříme vlastní knedlíky, ať už přílohové nebo plněné, sladké i slané; omáčky, pokud je třeba, zahušťujeme obyčejnou jíškou. Když máme v nabídce burgery, vyrábíme je z masa od našeho řezníka a k tomu si pečeme vlastní bulky.

Jsme normální hospoda pro normální lidi.

Těšíme se na Vás!